مرکز فوق تخصص چشم پزشکی و لیزیک صدرا - چشم پزشکی در اصفهان

ویژن تراپی چیست

ویژن تراپی چیست

ویژن تراپی چیست

چشم پزشکی در اصفهان

چشم پزشکی صدرا ارائه دهنده کلیه خدمات چشم پزشکی در اصفهان

ویژن تراپی شکلی از درمان چشم و مغز است. این روش یکی از موثرترین راه‌های درمان بدون جراحی است که روی بسیار از مشکلات بینایی مثل تنبلی چشم کودکان و بزرگسالان، انحراف چشم ، دوبینی و بسیاری از مشکلات خواندن و یادگیری تاثیر قابل توجهی دارد. بسیاری از بیمارانی که در پی حل این مشکلات بودند و جواب‌هایی مثل «دیگر دیر شده است»، «باید با این شرایط کنار بیایی» گرفته‌اند به کمک ویژن تراپی توانستند مشکل خود را حل کنند.
ویژن تراپی معمولا مجموع تمرین‌هایی است که هم در کلینیک و هم در خانه و زیر نظر اپتومتریست و ارتوپتیست انجام می‌شود. در این روش از تجهیزات مختلف مثل لنزهای تصحیح‌گر، بوردهای تمرینی و برنامه‌های کامپیوتری استفاده می‌شود. تمرکز ویژن تراپی روی مهارت‌های حرکتی چشم و هماهنگی دو چشم برای تحلیل بهتر ورودی‌های بصری است.علاوه بر این، در موارد اختلال یادگیری و مطالعه، ویژن تراپی می‌تواند موثر باشد. این روش از درمان به شکل مشخص سراغ مشکلاتی می‌رود که بر خواندن، یادگیری و تحصیل تاثیر دارند.
در نهایت :
*ویژن تراپی مجموعه تمرین‌ها و روش‌هایی برای افزایش قدرت بینایی است.
*این شیوه از درمان زیر نظر دکتر و در کلینیک چشم پزشکی انجام می‌شود.
*بسیاری از اوقات بین جلسات ویژن تراپی، لازم است مراجع، تمرین‌هایی در خانه انجام دهد.
*بر اساس وضعیت مراجع، روش‌ها و تمرین‌های مختلفی با اهداف متفاوتی پی گرفته می‌شود. این تمرین‌ها توانایی و ادراک بینایی را افزایش می‌دهد. همچنین روی کارایی و آرامش چشم تاثیر می‌گذارد. این عوامل کمک می‌کند تا اختلالات موجود در نحوه‌ی تحلیل تصاویر تصحیح شود.
*این روش می‌تواند به رفع سردردهای چشمی و خستگی بینایی کمک کند.
*ویژن تراپی فقط تمرین چشم نیست
*بر خالف شکل‌های دیگر تمرین چشم، هدف ویژن تراپی فقط قوی کردن عضلات چشم نیست. این روش درمان نباید با برنامه‌های رایج تمرین شخصی چشم اشتباه گرفته شود. ویژن تراپی در کلینیک به کمک متخصص اپتومتریک انجام می‌شود و از تجهیزات پزشکی مختلف و برنامه‌های متفاوتی استفاده می‌کند.
برای دریافت نوبت اینترنتی در سایت کلینیک چشم پزشکی صدرا کلیک نمایید 


چشم پزشکی در اصفهان

خدمات چشم پزشکی در اصفهان

کلینیک چشم پزشکی صدرا 


انتشار:

برچسب ها:

مرکز فوق تخصص چشم پزشکی و لیزیک صدرا - چشم پزشکی در اصفهان
کلینیک صدرا

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی و لیزیک صدرای اصفهان در سال 1382بدست پدر چشم پزشکی نویم ایران جناب آقای دکتر علی اصغر خدادوست در خیابان بلوار دانشگاه اصفهان افتتاح و فعالیت خود را آغاز نمود. مرکز چشم صدرا مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های چشم پزشکی روز دنیا و درحال حاضر در منطقه مرکزی کشور با پذیرش بیماران از استانهای همجوار و کشورهای حوزه خلیج فارس نقش محوری و بسزائی را دراعمال جراحی آب مروارید ،پیوند قرنیه ،گذاشتن لنز داخل چشمی ، ویتره و رتین (شبکیه)، استرابیسم(انحراف چشم)،آب سیاه(گلوکوم) ،بلفاروپلاستی و اعمال سرپایی دارد. ضمناً این مرکز با دستگاه های OCT و آنژیوگرافی ،اوربسکن،پنتاکم وتامی از چشم بیماران عکسبرداری و با دستگاه های لیزر اقدام به عمل لیزر شبکیه چشم می نماید. مرکز چشم پزشکی صدرا با مدیریت آقای دکتر حسن رزمجو فلوشیپ قرنیه و رتین و استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی و تعداد 50 نفر چشم پزشک متخصص و فلوشیپ قرنیه و شبکیه خدمات درمانی خود را ارائه می دهد و با کلیه بیمه های پایه (تامین – خدمات – نیروهای مسلح) و بیمه های تکمیلی و بانکها و سازمان ها قرارداد و همکاری دارد.

نظرات
لطفا نظر خود را بنویسید